Licencjonowany detektyw

Absolwent WSPol w Szczytnie

Właściciel Biura

O nas

Właściciel i założyciel Biura jest licencjonowanym detektywem, absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, byłym żołnierzem Sił Zbrojnych RP, posiada doświadczenie dochodzeniowo- śledcze. Priorytetem w działaniu detektywa jest ustalenie stanu faktycznego, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu i staranności. Staramy się aby nasze usługi zostały wykonane na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze znakomitymi adwokatami, między innymi z mediator Adw. Katarzyną Fulko, Adw. Krzysztofem Pawłowskim, Adw. Agnieszką Pawłowską, Adw. Justyną Kucejko

Posiadamy wpis do Rejestru działalności regulowanych i spełniamy wszystkie stawiane ustawą wymagania do prowadzenia czynności detektywistycznych. Zawsze przestrzegamy prawa.

 

Maciej Ritmann

Specjalizujemy się w zbieraniu materiału dowodowego w sprawach niewierności partnerów. Występujemy w Sądzie jako świadkowie w sprawach rozwodowych
Zajmujemy się również takimi sprawami jak:
- ujawnienie źródeł dochodu
- ustalenie faktycznego miejsca zatrudnienia
- poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się
- obserwacja osób lub miejsca
- zbieranie informacji o osobie
- wykrywanie GPS i urządzeń podsłuchowych
lista naszych usług jest praktycznie niezamknięta, bo to Wasze problemy są naszymi czynnościami.

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Czym się zajmujemy?

Życie prywatne i zawodowe stwarza szereg problemów, sami nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Z tego powodu jesteście Państwo na tej stronie. Nasze biuro detektywistyczne pomoże w zdobyciu dowodów zdrady, odszuka zaginionego, znajdzie zamontowany GPS w samochodzie lub sprawdzi czy Państwa pracownicy są lojalni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeśli nie jesteś pewien czy potrzebujesz wynająć detektywa, skonsultuj się z nami.

Do przetwarzania danych osobowych zebranych w toku wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 pojęcie usług detektywistycznych ust. 1, nie stosuje się przepisów art. 13 informacje podawane w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą ust. 1 i 2 oraz art. 15 prawo dostępu przysługujące osobie, której dane dotyczą ust. 1 lit. a, c i g rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.).

 
Konsultacja z detektywem jest darmowa