Cennik

Nauczeni doświadczeniem przedstawiamy Państwu przykładowy cennik naszych usług.
Podane ceny nie zawierają kosztów jakie zostaną poniesione w czasie prowadzonych czynności, a które wcześniej nie mogły być przewidziane.
Dzięki temu, że nie ukrywamy przed Państwem tego ile może kosztować wynajęcie Detektywa dajemy możliwość przygotowania się finansowego.

Prowadzenie obserwacji -do ustalenia z klientem.

Zbieranie informacji na temat osoby - 600zł-6000zł

Wykrywanie podsłuchów - 25zł / metr kwadratowy

Wykrywanie GPS w pojazdach - 1200zł/ samochód osobowy

Poszukiwanie osób zaginionych - od 4000zł

Potwierdzenie zdrady - od 3500zł

Sprawdzenie wierności partnera - do ustalenia.


Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Czym się zajmujemy?

Życie prywatne i zawodowe stwarza szereg problemów, sami nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Z tego powodu jesteście Państwo na tej stronie. Nasze biuro detektywistyczne pomoże w zdobyciu dowodów zdrady, odszuka zaginionego, znajdzie zamontowany GPS w samochodzie lub sprawdzi czy Państwa pracownicy są lojalni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeśli nie jesteś pewien czy potrzebujesz wynająć detektywa, skonsultuj się z nami.

Do przetwarzania danych osobowych zebranych w toku wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 pojęcie usług detektywistycznych ust. 1, nie stosuje się przepisów art. 13 informacje podawane w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą ust. 1 i 2 oraz art. 15 prawo dostępu przysługujące osobie, której dane dotyczą ust. 1 lit. a, c i g rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.).

 
Konsultacja z detektywem jest darmowa